Rewolucyjny Barista: Ekspres, którym sterujesz telefonem

Zostań baristą z aplikacją Melitta® Connect: Nowe ekspresy Barista T Smart® i Barista TS Smart® od Melitta® są łatwe w obsłudze, dzięki aplikacji mobilnej Melitta® Connect. Teraz Twoje ulubione przepisy na kawę są w zasięgu Twojej ręki!


Od espresso poprzez latte macchiato aż po ristretto - gusta są różne. Na szczęście nowa aplikacja Melitta® Connect wychodzi naprzeciw wszystkim miłośnikom kawy i nie tylko przygotuje, ale również zapamięta wiele ulubionych kawowych specjalności. Również wiele funkcji Barista T Smart® i Barista TS Smart® można łatwo kontrolować i konfigurować za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy, że połączysz się za pomocą Bluetooth ze smartfonem i zaprogramujesz swoje ulubione kawy. Ponadto w aplikacji dostępne są przydatne porady i wskazówki jak czerpać maksymalną przyjemność z kawy, a także samouczki obsługi i czyszczenia urządzenia.

Oczywiście aplikacja zapewnia nie tylko pyszne kawowe kreacje - przyciski bezpośredniego wyboru i funkcja książki z przepisami pozwalają wybrać spośród od 18 do 21 zaprogramowanych przepisów na kawę. By przygotować Twoją ulubioną kawę wystarczy proste dotknięcie wysokiej jakości nowoczesnego dotykowego panelu użytkownika z kolorowym wyświetlaczem TFT. Pamięć "Moja kawa" umożliwia nawet tworzenie indywidualnych przepisów dla maksymalnie czterech lub ośmiu osób i zapisywanie ich pod indywidualnymi nazwami. Sporą oszczędnością czasu jest też praktyczny tryb DoubleCup, czyli dozowania kawy czarnej lub mlecznej jednocześnie do dwóch filiżanek lub kubków.

W pełni automatyczny ekspres do kawy o jakości Baristy

Każdy barista wie, jak ważne jest dobranie odpowiedniego rodzaju ziaren kawy dla zapewnienia perfekcyjnej przyjemności z kawy. Nic więc dziwnego, że Barista T Smart® i Barista TS Smart® posiadają dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy, dzięki któremu możesz przygotować kawę z dwóch różnych rodzajów ziaren - znajdziesz w nim miejsce zarówno na jasno palone, łagodne ziarna robusty lub ciemno palone, mocne ziarna arabiki. Pojemnik jest dodatkowo wyposażony w pokrywę Aromasafe®, która chroni ziarna kawy przed utratą aromatu i zapewnia tym samym ich wyjątkową świeżość. Podczas, gdy z Baristą T Smart® rodzaj ziaren wybierasz ręcznie, w modelu Barista TS Smart® rodzaj ziaren wybierany jest automatycznie, w zależności od wybranej przez Ciebie kawy, dzięki funkcji Automatic Bean Select. Wybrane ziarna są mielone w przyjemnie cichym młynku a przygotowana kawa ma wyjątkowy smak. Dla zwiększenia intensywności kawy zaleca się wybranie intensywnego aromatu, któremu towarzyszy specjalny proces parzenia. W trakcie tego procesu najpierw niewielka ilość wody przepływa powoli przez świeżo zmieloną kawę, dopiero po tym zalewana jest większą ilością wody. W efekcie otrzymujesz intensywną, aromatyczną kawę.

Równie ważna jak wybór ziaren i właściwy proces parzenia jest kolejność, w jakiej składniki się łączą. Jak to było? Najpierw mleko, potem espresso? Dzięki Melitta® Barista i "włoskiemu procesowi przygotowania" przygotowanie wysokiej jakości kawy w domu nie stanowi już problemu. Czy wiesz, że zgodnie z oryginalną włoską recepturą podczas przygotowania cappuccino najpierw do szklanki dozowane jest świeżo zaparzone espresso a dopiero potem spienione mleko? Mała wskazówka: użycie filtra wody Pro Aqua ogranicza odkładanie się kamienia wewnątrz urządzenia i znacznie poprawia jakość kawy. Stosując filtr wody urządzenie należy odkamieniać tylko raz w roku.

Perfekcyjna przyjemność z wyjątkowym designem

Wiele osób życzyłoby sobie posiadania szarmanckiego baristy w domu - z Melitta® jest to możliwe, dzięki wielu funkcjom i wysokiej jakości wzornictwu. Barista T Smart® i Barista TS Smart® są nie tylko łatwe w obsłudze i przygotowaniu kawy, ale także elegancko wyglądają. Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania elementów chromowanych oraz ze stali nierdzewnej stanowią miły wizualnie punkt w każdej kuchni.

System mleczny typu "plug-in" z zewnętrznym pojemnikiem na mleko, bezpiecznym do zmywania w zmywarce i pasującym do każdej lodówki, można podłączyć po obu stronach dozownika. Ponadto nie musisz się martwić o czyszczenie urządzenia - wystarczy po prostu dotknąć odpowiedni przycisk. Z funkcją łatwego czyszczenia parą "Easy Steam Cleaning" system mleka zostanie automatycznie przepłukany gorącą wodą i parą. System kawy również łatwo wyczyścisz z funkcją automatycznego odkamieniania i czyszczenia dostępnym zarówno w modelu Barista T Smart® i Barista TS Smart®. Wszystko w zasięgu ręki!

ZOBACZ FILM: Melitta® Barista TS Smart® | Barista T Smart®

- Aplikacja Melitta® Connect: dzięki aplikacji możesz zarządzać wieloma funkcjami Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy za pomocą smartfona.

- Wyjątkowa przyjemność z kawy: wybór rodzaju ziaren kawy w dwukomorowym pojemniku odpowiedniego dla danej kawy - w Barista TS Smart® rodzaj ziaren zostanie wybrany automatycznie, podczas gdy w Barista T Smart® ziarna są wybierane ręcznie.

- Młynek cichy jak szept: wyjątkowo cichy proces mielenia ziaren z 5-stopniową regulacją grubości mielenia

- Funkcja "One Touch": przygotuj kawę za naciśnięciem przycisku 21 lub 18 zaprogramowanych przepisów na kawę jest dostępnych do przygotowania za pomocą jednego przycisku

- Funkcja IntenseAroma: zgodnie z życzeniem dla wyjątkowo intensywnej kawy

- Technologia filtra PRO AQUA: W przypadku korzystania z filtra wody Melitta® PRO AQUA urządzenie musi być odkamieniane tylko raz w roku. Regularne odkamienianie poprawia jakość i smak kawy oraz zapobiega osadzaniu się kamienia w obiegu wodnym *.

- Pamięć "My Coffee Memory": zaprogramuj ulubione kawy dla maksymalnie 4 osób (Barista T Smart®) lub 8 osób (Barista TS Smart®)

- Best Aroma System Plus: optymalna ochrona aromatu kawy, dzięki pokrywce pojemnika na ziarna kawy Aromasafe® z uszczelnieniem i w ciemnym kolorze gwarantuje zachowanie świeżości ziaren kawy na dłużej

- Włoski proces przygotowania: Aby uzyskać kawę zgodną z oryginalną recepturą, składniki są łączone w kolejności zgodnej z oryginalną włoską recepturą

- Touch&Slide: prosta i wygodna obsługa ekspresu, dzięki dotykowym przyciskom i suwakom

- Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości: z przejrzystymi informacjami i instrukcjami krok po kroku. Wszystkie ustawienia widoczne bezpośrednio na panelu.

- DoubleCup - Tryb podwójnego kubka, czyli dozowanie dwóch kaw czarnych lub mlecznych jednocześnie do dwóch filiżanek lub szklanek

- Dozownik All-in-One: dozownik typu "wszystko-w-jednym" z regulacją wysokości, z oddzielnymi dyszami do kawy, gorącej wody i mleka

- Łatwy do czyszczenia i pielęgnacji: wyjmowana jednostka zaparzania, elastyczny system mleka, łatwe czyszczenie parą "Easy steam cleaning"- szybkie i higieniczne czyszczenie części mających kontakt z mlekiem za pomocą gorącej wody i pary

- Program automatycznego czyszczenia, odkamieniania i płukania

- Warianty kolorystyczne: czarny, srebrno-czarny, stal nierdzewna (tylko Barista TS Smart)

https://www.ceneo.pl/61905794;02514?tag=producenci-melitta#tab=click


Przejdź na początek artykułu