Sypialnia w stylu disco!

Błysk, odważne i wyróżniające się stroje, kolorowe maski oraz długie tańce i świetna zabawa! Czas karnawału to również okazja do urozmaicenia każdego przyjęcia tematycznymi dekoracjami, zwłaszcza gdy organizujemy je w domu. Nie zapominajmy o naszym sypialnianym królestwie – postawmy na oryginalny wystrój z odrobiną dyskotekowego blasku w stylu lat 80.

Złociste zasłony, fioletowa narzuta i mieniące się lampki to dodatki, które stworzą przytulną atmosferę idealną na ten czas. Marka FARO prezentuje pościel Perkal Twarz, z pomocą której odmienisz wnętrze swojego pokoju. Gra neonowych kolorów, przywróci wspomnienie szalonej zabawy w stylowych kostiumach i niepowtarzalnych maskach.

Pościel Perkal Twarz to ekskluzywna i wyjątkowa pościel z perkalu, wykonana z gładkiej bawełny o ścisłym okrągłym splocie. Tkanina dawniej sprowadzana z Indii Wschodnich, obecnie produkowana także w innych krajach, jest niezwykle przyjemna w dotyku i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Pościel dostępna w dwóch rozmiarach: 220x220 cm lub 160x200 cm. Taki komplet zapewni Ci ciepło i komfort każdej nocy.

Cena: 220x220 cm 105 zł; 160x200 cm - 90 zł;

Spróbuj odwzorować makijaż z pościelowego looku! Taka zabawa będzie idealna na spotkanie z przyjaciółkami, które są miłośniczkami makijażu!

Pościel kupisz w sklepach stacjonarnych i internetowych oferujących tekstylia! Szukaj nas na https://www.faro.com.pl

Przejdź na początek artykułu